loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Dostawa

Firana panelowa shabby chic etamina
Cena:127,00 PLN
Wysyłka od: 16.00 PLN
Bestsellery
Komplet zasłon kuchenne rewolucje biały
Cena:123,00 PLN
Wysyłka od: 16.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Subskrypcja
Zapisz się do newslettera:
Eurofirany

Eurofirany

Eurofirany to znana i ceniona marka. Działa na polskim rynku od 1991 roku i jest największym importerem firan i zasłon w Polsce. Historia firmy to historia małżeństwa, które stanęło w obliczu trudnej sytuacji finansowej i postanowiło rozpocząć własną działalność gospodarczą by z niej wyjść. Bogusława i Bogusław Choczyńscy do dzisiaj angażują się w działalność firmy, sprowadzają zza granicy ciekawe materiały i dbają o prawidłowe funkcjonowanie firmy.

Eurofirany na ArtFirany.pl

Firma Eurofirany łączy w sobie to, co najlepsze – doskonałe wzornictwo, oryginalne fasony oraz najlepsze materiały, z których są wykonane firany. Dzięki temu eurofirany to wybór znakomitej jakości, która wpasuje się w charakter każdego wnętrza, współtworząc harmonijną całość. Jeśli lubią Państwo otaczać się pięknymi towarami wysokiej jakości, to wybór produktów sygnowanych marką Eurofirany będzie najlepszym pomysłem. Wybierając produkty tej właśnie firmy macie Państwo pewność, że firany będą:

  • odporne na zabrudzenia;
  • wykonane z najlepszych materiałów;
  • zawsze zgodne z aktualnymi trendami w zakresie aranżacji wnętrz.

Eurofirany – najwyższa jakość za rozsądną cenę

Wybierając eurofirany można przekonać się, jak istotne są wysoka jakość materiału oraz oryginalne wzornictwo. Świetna jakość sprawia, że firany tego typu posłużą długo, a niebanalne fasony stworzą w każdym wnętrzu niepowtarzalną atmosferę. Ważnym czynnikiem, który zapewnia firanom nieśmiertelność jest ochrona prywatności osób przebywających we wnętrzu przez wzrokiem ciekawskich przechodniów. Ale firany to nie tylko element funkcjonalny – są one jednym ze składników całości aranżacji. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, w której znaleźć można wiele wzorów oraz kolorów firan i innych produktów, które zamienią nudne okna w piękne elementy wystroju wnętrza.