loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Dostawa

Firana panelowa shabby chic etamina
Cena:127,00 PLN
Wysyłka od: 16.00 PLN
Bestsellery
Komplet zasłon kuchenne rewolucje biały
Cena:123,00 PLN
Wysyłka od: 16.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Subskrypcja
Zapisz się do newslettera:
FAQ

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.

1. Jak długo trzeba czekac na przesyłkę?

Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie do momentu wysyłki towaru. Przy towarach gotowych jest to 2-7 dni roboczych natomiast przy towarach szytych jest to 10-12 dni roboczych plus wysyłka.

2. Czy można anulowac zamówienie?

Tak. Można anulować zamówienie wyłącznie w przypadku towarów gotowych. Jeżeli zamówienie złożone zostało na towar szyty i dodatkowo zostało przez Ciebie opłacone.. wówczas nie ma możliwości anulowania zamówienia.

3. Co dokładnie dzieje się po złożeniu zamówienia?

Zamówienie przechodzi do realizacji. Jeżeli mamy dodatkowe pytania zawsze dzwonimy lub wysyłamy maila by spytać o szczególy: np. jaki kolor ma mieć firana lub na jaki wymiar uszyć itp.

4. Czy wysyłamy towar za granicę?

Tak, wysyłamy za granicę. Koszt wysyłki zagranicznej zależy od wagi towaru oraz miejsca wysyłki... dlatego przed złożeniem zamówienia spytaj o koszt wysyłki

5. Czy otrzymam fakturę za zakupy?

Tak. Wystawiamy faktury za zakup towaru